Döllken servakant materjalid:

Pakume Egger, Thermopal, Kronospan, Pfleiderer, Formica, Merino jne. toodetele erineva laiuse ning paksusega servakante. Valida saab väga paljude materjalide ning värvide hulgast, millest uusim ning eriliseim on kolmemõõtmelise efekti saavutamiseks mõeldud 3D tehnoloogia, kus kasutatakse läbipaistvat akrüüli ning viimistletakse lakiga. Niisamuti printimistehnoloogia, mille abil on võimalik saavutada soovitud toon ja läige. Võimalik on valmistada servakant ka konkreetse näidise järgi.

ABS ja PP kantide kasutamisvõimalused on ülimalt laialdased kuna sobivad nii kontorimööbli kui ka köögi või vannitoa sisustuse jaoks sest on vastupidavad löökidele ning mehhaanilistele ja termilistele oludele. Kasutatud on kloorivaba sünteetikat.

PVC servakant on valmistatud töökindlast ning ühest vastupidavamast sünteetikast mööblitööstuses üldse – polüvinüülkloriid, mida tänapäeval kasutatakse üha rohkem kohtades, kus traditsiooniliselt on kasutatud puitu, betooni ja savi.

Kuna Döllkeni soov on valmistada igale kliendile just talle meelepäraseim servakant siis nende valikus on tuhandeid erinevaid värve, toone ja mustreid. Sobivaima valimiseks võtke meiega ühendust, et muuta see kogemus veelgi professionaalsemaks ning kiiremaks.

Lisa informatsiooni leiate tootja kodulehelt.

Täpsema informatsiooni saamiseks palun võtke meiega ühendust.